Pojištění do zahraničí online ČSOB

Pojištění do zahraničí online si dnes můžete sjednat po internetu takřka s každou pojišťovnou působící na českém pojistném trhu. Podíváme se, jak to vypadá například s pojištěním na cesty do zahraničí u ČSOB pojišťovny. Tak jako celá řada dalších pojišťoven i ČSOB nabízí svým klientům pojištění do zahraničí online. Doby, kdy klienti museli chodit uzavírat pojistné smlouvy do pojišťoven, jsou už minulostí. Dnes postačí vybrat si pojišťovnu, třeba pomocí srovnávače a pak postačí u vytipované pojišťovny navštívit její www stránky. Poté stačí vyplnění elektronického formuláře a uzavřít pojistnou smlouvu online. Pojištění do zahraničí online ČSOB má svá specifika, která popíšeme v následujícím textu.

lehátko na pláži u moře

Sjednání cestovního pojištění u ČSOB

Pojištění do zahraničí online ČSOB se sjednává stejně jako u jiných pojišťoven. Konkrétně u ČSOB musíte udat, kam máte namířeno – Evropa, svět, tuzemsko. Poté musíte vyplnit, jaký je účel Vaší cesty – dovolená, práce manuální a nemanuální. Dalším údajem nutným pro sjednání pojištění do zahraničí online je informace, jestli tam budete provozovat sporty a to jaké – rekreační, zimní, rizikové. Následují informace o pojišťovaných osobách – počet dospělých ve věku 19 až 69 let, počet dětí do věku 18 let a počet seniorů nad 70 let. Posledním potřebným údajem pro online uzavření pojištění je termín od – do, tedy doba uskutečnění a trvání pobytu v zahraničí.

Výhody sjednání online u ČSOB

ČSOB poskytuje svým klientům, kteří si sjednali pojistnou smlouvu na pojištění do zahraničí online aktuálně slevu 10 %. Pojistné lze získat již od 33 Kč na den. Přičemž pojištění zahrnuje léčebné výlohy 7 miliónů Kč, rozšířené asistenční služby, úrazové pojištění 400 000 Kč- počítá s trvalými následky, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví 4 milióny Kč a na majetku 2 milióny Kč, proti krádeži a poškození zavazadel, věcí a elektroniky 25 000 Kč.

porovnání havarijní pojištění, srovnejte si havarijní pojištění online, nejvýhodnější pojištění do zahraničí